JAN TE ARDHURA PREJ GERMANIS

Shitet nga: GOMA 10 Shk 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
JAM SHUM TE MIRA QMIMI SIPAS MARRVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim