JAN TE ARDHURA PREJ GJERMANIJE

Shitet nga: GOMA 04 Tet 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
JAN SHUM TE MIRA QMIMI SIPAS MARRVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim