JAN TE ARDHURA PREJ gERMANIS

Shitet nga: GOMA 27 Sht 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
JAN SHUM TE MIRA QMIMI SIPAS MARRVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim