Jan te ardhura perj Germanije

Shitet nga: GOM 20 Nën 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan shum te mira qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim