KODI PER FELLNE GOLF AUDI PASSAT GOLF 6 ETJ

Shitet nga: faton 26 Nën 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
KOD PER FELLNE NUMER 15
AUDI
GOLF 4 5 6
PASSAT
CADDY
ETJ
049232015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim