Kater goma 15-shete veres komplet me bandasha dh..

Shitet nga: leutrim 11 Shk 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma te veres komplet me bandasha dhe me rrotkapne origjinal per mercedes gomat jan te rujtne po ashtu dhe bandashat qmimi komplet 80 euro. nr 185 - 65 R 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim