Led per BMW seria 1,2,3,4,5, X1,X3,X5,X6 bmwE46

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: unikonzum-petrol 18 Dhj 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
BMW seria 3 E46 (seria 3 - viti 1998 deri 2004)
BMW F22 ( seria 2 )
BMW E90 (seria 3 Limozin prej 2005 )
BMW E91 (seria 3 karavan viti prej 2005 )
BMW E92 (seria 3 Coupe viti prej 2006 )
BMW E93 (seria 3 cabrio )
BMW F32 dhe F33 ( Seria 4 )
BMW E39 (Seria 5 - viti 1994 deri 2002)
BMW E60 (Seria 5 - viti 2003 deri 2010)
BMW E61 (Seria 5 karavan viti 2003 der
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim