Nje gom 175-80-14 e re

Shitet nga: Leutrim 09 Sht 07:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet njo gom 175-80-14 e re pa perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim