Pjes per opel astra 1994

Shitet nga: Nazi 22 Tet 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 goma 13 me bandash shum te mira 45 dy M-s shum pak te perdorta 049 602305 ose viber 0037744602305. 165/70/13. Angllaser alternator dizne pomp e hidraulikut instalim komplet me kompjuter kompresor i klimes. Karter per motor opel 1.4 16 v V. V
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim