Rathë me kapaka Per 14 coll

Shitet nga: Edi 24 Qer 01:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim