Reno laguna 16

Shitet nga: arton 10 Mar 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandashat per reno laguna profili 16 jan me rrotkapne shum te rujtun .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim