Risi 2 dygoma Nr.14 185/65/14 m+s + Bandashte

Shitet nga: milaim 06 Maj 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy guma Nr14 ...185/65/14 m+s gumat jan shum te bukura te mira gjendje te rregulle siq po shihen edhe ne foto qmimi oshte 30 euro 2 dy gumat me bandash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim