SHESUM FELLNE PER TE GJITHA VETURAT

Shitet nga: Mentori 03 Pri 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHESUM FELLNE TE FORTA
EHDE GOMA KENA ME SHITE EDHE BANDASHA PER GOLF 2 GOLF 3 GOLF 4 GOLF 5 PER AUDI ETJ.......

045 522 282
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim