SHITEN 2 BANDASHA PER GOLF 4 (16)coll

Shitet nga: toniI 17 Pri 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 bandasha 16coll per


GOLF 4
AUDI A4
BORA etj
bandashat jane shum te ruajtur nuk dridhin as nuk gjujn
i shes edhe me cop
per me shum info;049864160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim