Shes 4 bandasha per mercedes c , e klas nr.16

Shitet nga: Mercedes 04 Tet 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 bandasha per mercedes e klas , c klas , s klas , golf 4 , 5 pasat
I kan dhe gomat por nuk jan n gjendje t mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim