Shes Fellne me guma te veres

Shitet nga: Fellnet 03 Shk 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

730 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jone per Audi A6 me 5 vrima 18zoll
gomat jon 225 nje vere te perdorura dmth gati te reja bashk me gumat.
pres blers serioz
cmimi 800euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim