Shes Rrota(Goma)

Shitet nga: Albert 12 Mar 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma 1 muaj e gjysmë të përdorura
Goma nr.16
Janë Goma të dimrit dhe të verës
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim