Shes fellne

Shitet nga: Hamdi 06 Pri 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 4 me fellne kromo per Mercedes benz ML 215-59-20 te ardhura nga suedia te interesuarit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim