Shes fellnet 16

Shitet nga: Fellne 29 Tet 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 16 per mercedes me guma te dimrit jan shum te mira me guma po thuaj se te treja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim