Shes te gjitha gomat vetm 130euro

Shitet nga: Mergim 06 Shk 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes te gjitha gomat komplet te vers dimrt do edhe me bandasha siq shini ne foto 38 goma
Mun te me konktaktoj dhe ne viber
+38640848099
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim