Shes

Shitet nga: Xxx 15 Mar 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Goma 40€ copen
205/65R16C
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim