Shiten 4 goma 175-65-14 per ver

Shitet nga: Adem 09 Mar 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 175-65-14 te veres 4 te njojta good year firma. Jon pos me kan te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim