Shiten 4 goma 185-65-15

Shitet nga: Leutrin 13 Sht 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 gona 185-65-15 jan te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim