Shiten dy goma 19-she per ver.viber /whatsap

Shitet nga: Adem 20 Sht 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 225-40-19 te veres dhe kogja te rujtne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim