Shiten dy goma te veres 245-40-18

Shitet nga: Adem 30 Mar 04:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma te veres 245-40-18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim