Shiten fellnet me goma

Shitet nga: Imer 16 Nën 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan prodhim gjerman
Fellnet nr.17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim