Shiten gomat

Shitet nga: Besimi 23 Shk 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te veres per golf 4 15coll komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim