Shiten gumat me qmim te lir

Shitet nga: Xxxxx 17 Dhj 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat me qmim te lir 17she kater copa tel.044.293.467 ose 049.860.749 vaiber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim