Shtopa me lleda per BMW X5

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: unikonzum-petrol 18 Mar 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
unikonzum petrol shtopa me lleda per BMW X5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim