U SHITEN FLM MERRJEP 2 goma te reja 195/65/15 M+S

Shitet nga: enisi 06 Sht 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
U SHITTEN FLM MERRJEP Shes 2 goma te reja vetem 3 jave te perdorura gomat jan 195/65/R15 M+S per ver dhe dimer prodhim I Kores per me shum shikoni fotot qmimi I fundit per dy gomat Eshte 60 ero ndaras nuk shiten kontakti mbas ores 19 ose te djelen gjat dites per arsye tjera dit jam ne pun deri mbremje bej dhe nderrime nese me pershtatet me ndrrime dot ju lajmroj mund te shkruani email apo te thirrni me nderrime qmimi 70 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim