Vw rrot kapne

Shitet nga: Vw rrot kapne 07 Jan 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Rrot kapne cm 14 me cmim 20 euro jone origjinal prej gjermanis. A rrot kapnet 15tshe jone shit.
Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim