Zgllob

Shitet nga: Xxxx 07 Shk 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Zgllob per Nissan terrano 1 >>2.4 benxin viti 92
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim