alufellne

Shitet nga: ximi 01 Jan 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bandazhat jan 5 vrima 15-she jan te dy bandazha jan me goma e dy jo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim