bandash

Shitet nga: bandash 23 Gsh 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash
Kater bandash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim