bandash per ford focus dhe audi 80

Shitet nga: adem 24 Pri 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 bandash per ford focus ose audi 80 bajn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim