doma

Shitet nga: dani 06 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 goma m+s ose ndrrim me 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim