fellga 17-she KOSEI Racing

Shitet nga: pajtim 09 Mar 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet te aluminit 17-she "KOSEI Racing" me gjith goma...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim