fellne & bandash

Shitet nga: vilson 25 Gsh 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 bandash nr 15 per golf 4 si dhe fellnet nr 17 per passat golf audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim