fellne

Shitet nga: xxx 20 Jan 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne shum te rujtura dhe shum te mira fellne me gjith goma shum te mira dhe te rujtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim