fellne 15/50/195 te veqanta me guma te mira shum..

Shitet nga: 049102246 23 Maj 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 15/50/195 te veqanta me guma te mira shum te 4 njejta ndrrim me fellne 16
Sms mus dergoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim