fellne 15 t'opellit

Shitet nga: ilir 25 Nën 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15 me 4 bulona me rezerv plus gomat m,s me profol 195\60 qmimi 150euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim