fellne 18 golf 5 audi a4 a6 etj

Shitet nga: musa 27 Nën 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 18 me guma te mira te veres fellnet bojn per golf 5 golf 6 audi a4 a6 a8 passat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim