fellne 205/55/16

Shitet nga: bmw 15 Dhj 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne md Goma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim