fellne BMW 18r

Shitet nga: mentori 06 Mar 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
me guma t mira
225/40/18 t parat
255/35/18 mrapa
BMW serija 3M
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim