fellne aubi A8 21/ orginal

Shitet nga: mentori 22 Mar 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
me guma si t reja
285/35/21
orginal audi
A7
A8
2014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim