fellne audi A4/19rp

Shitet nga: mentori 22 Mar 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

670 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
me guma shum t mira
245/35/19r
audi A4/A6/A8 2009
pasat
golf
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim