fellne audi A3 2015

Shitet nga: mentori 22 Mar 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan t rreja
audi A3/A4/A6
golf 7/6/5
pasat
turan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim