fellne bashk me goma

Shitet nga: behxhet 20 Pri 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 fellne bashk me goma per golf 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim