fellne mercedes 16 orginal

Shitet nga: mentor 22 Mar 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
pa guma
jan sit treja
viti i fellne 2014
E clase
C celase
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim