fellne mercedes 16r

Shitet nga: mentori 06 Mar 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
orginal
mercedes
C clase
E clase
16r
viti i fellne 2013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim